„Bo W Końcu Musi Być Dobrze” w nowej aranżacji, zaśpiewana przez gwiazdy disco polo to niezwykła niespodzianka od Radia Vox Fm.

Share on facebook
Share on twitter
23
Udostępnień
332
Wyświetleń

Nowy hymn wspierający w tym trudnym czasie już dostępny

Takiej niespodzianki chyba nikt się nie spodziewał. Co prawda kilka dni temu Patryk Pegza informował swoich fanów o pracy nad czymś wyjątkowym nie znaliśmy szczegółów. Wiadome było tylko to, że w poniedziałkowe popołudnie usłyszymy jeden z hitów zespołu w “specjalnej” wersji.

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera odmienionej wersji “W końcu musi być dobrze”. Jakie było zdziwienie wszystkich gdy we wspólnym wykonaniu zobaczyliśmy wiele gwiazd disco polo. Obok Patryka usłyszeliśmy Jerzego Szuja, Małgorzatę Główkę, Pawła Jasionowskiego, Elwirę Mejk, Kubę Urbańskiego, Dziewczyny z Top Girls, Miłego Pana, Grupę Dejw, Enjoy, Toskańsky oraze Red Queen. Wszyscy dali z siebie sto procent, a utwór skradł serca fanów.

To świetny gest ze strony gwiazd muzyki disco polo i radia Vox fm. W obecnym czasie panującej pandemii takie utwory są nam jak najbardziej potrzebne. Słowa otuchy jakie płyną z ust gwiazd disco polo podniosą na duchu nie jednego z nas. Mamy nadzieję, że to nie pierwsza i nie ostatnia taka inicjatywa.

A wam jak się podoba taka wersja utworu?

Zobacz również Toledo szykuje dla was nowość znamy datę premiery

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *