Burza wokół najnowszej produkcji Daj to Głośniej. Jeden z wokalistów disco polo mocno skomentował zespół !!!

Share on facebook
Share on twitter
72
Udostępnień
657
Wyświetleń

Wokalista powiedział szczerze co myśli o najnowszym utworze Daj To Głośniej. Wiele z osób zgadza się z artystą

Jakub Kuba Urbański wokalista zespołu Playboys postanowił podzielić się z fanami ciekawą informacją. Jak twierdzi najnowsza produkcja zespołu Daj To Głośniej to plagiat. Pomimo, iż zespół zamieścił pod klipem informację, że to nie ich utwór w sieci zawrzało.

źródło zdjęć Jakub Urbański

Wokalista nie kryje zażenowania i wściekłości co do postępowania zespołu. Dla niego to jawne oszustwo i tyle. W poście jaki napisał w mediach społecznościowych mówi jasno o tym jak słabe jest postępowanie zespołu.

“To już jest przesada! ARTYŚCI ….
Rozumiem robić zagraniczne interpretacje utworów, wzorować się na kimś, na czymś w jakiś sposób, ale już podpisywać się pod twórczością innych Polskich zespołów to przegięcie…..
Jak się nie ma pomysłów na siebie i nie potrafi tworzyć samemu to trzeba brać od kogoś – podpisywać pod tym i robić ludzi w ch..A!!!
Pisząc w tytule nazwę Swojego Zespołu ze zmienionym również tytułem “Utworu” – Sobotni Zew Brawo…
Polecam posłuchać Taraka Sobotni Zew,
jeśli ktoś nie rozumie o czym mowa w moim poście!”

Kto by pomyślał, że utwór który miał być kolejnym hitem w wykonaniu Daj to Głośniej wywoła taka burzę. Wiele osób w tym kilka artystów z jednej sceny muzycznej zgadza się z liderem zespołu Playboys. Są i tacy którzy bronią zespołu jak np Marcin B-QLL Niewiadomski pisząc “Może Tarak dał zgodę Na zmianę tytułu?” . Jednak i na to Kuba odpowiedział jednoznacznie “Zespół mający taki Hit jak Mama Ostrzegała – nie powinien w żadnym wypadku mając jakikolwiek szacunek do siebie i innych iść na łatwiznę i robić ludzi w ch..A. Nawet jeśli maja zgody to dlaczego wypowiadają się “Stworzyliśmy itp” słowo z Making of dla jednej ze stacji Disco Polo!”

A jakie jest wasze zdanie na temat tej całej sytuacji. Czy cała ta sprawa wpłynie na dalszą karierę zespołu Daj To Głośniej?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *