Być sexy mamą to wcale nie jest trudne!!! Edyta Folwarska piękna i seksowna kobieta na co dzień szczęśliwa mama rocznego Tadzia

Share on facebook
Share on twitter
66
Udostępnień
797
Wyświetleń

Silna, piękna i niezwykle seksowna mama Tadzia wie jak zadbać o swoje ciało !!!

Edyta Folwarska, dziennikarka, prezenterka i początkująca aktorka od roku jest szczęśliwą i kochającą mamą. Tadzio przyszedł na świat w marcu poprzedniego roku i zmienił życie Edyty o sto osiemdziesiąt stopni. Jednak w żaden sposób nie przeszkodziło to Jej w realizacji swoich marzeń i planów. Znalazła nawet czas by wydać swoją własną autorską książkę „Zbiór miłości niechcianych”. To powieść o niespełnionej miłości z elementami erotyki! która bardzo dobrze się sprzedaje.

Edzia w ostatnim czasie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, chętnie dzieli się radami i spostrzeżeniami jak dbać o swoje ciało. Chodź bycie mamą to praca na całą dobę znajduje i czas dla siebie. Mimo, iż kilka tygodni temu rozeszła się ze swoim partnerem jako singielką świetnie sobie radzi.

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, każdy postawiony sobie cel czy marzenie prędzej czy później realizuje. Przykładem jest chociażby udział w sesji znanego magazynu “Playboys”, gdzie swoim ciałem zachwyciła wiele osób. Chodź od tamtego czasu minęło prawie dwa lata Edzia wciąż wygląda oszałamiająco.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *