Była tancerka zespołu Extazy brutalnie pobita. W internecie pojawiły się drastyczne zdjęcia.

Share on facebook
Share on twitter
86
Udostępnień
4,4k
Wyświetleń

Tuż po swoich urodzinach przeżyła dramat! Chodź sytuacja miała miejsce 25 stycznia br. dopiero dziś Julia Kupiec potrafi o tym rozmawiać.

Julia Kupiec to młoda i piękna tancerka. Do niedawna występowała u boku Kamila Chludzińskiego, lecz ze względu na maturę zrezygnowała i postawiła na naukę. Wystąpiła również w teledysku News – Laleczka czy Kadis “Co ty mi zrobisz”. Jest dość znaną medialnie osobą i być może to co się jej przytrafiło związane jest z jej popularnością.

Tego feralnego dnia nikt nawet nie pomyślał, że Julia zostanie napadnięta i dotkliwie pobita. Dzień po swoich 23 urodzinach pod pretekstem dostarczenia przesyłki urodzinowej, zwabiono ją i zaatakowano. Zanim zdążyła się czegokolwiek domyśleć napastnicy okładali tancerkę po głowie metalowymi przedmiotami.

View this post on Instagram

Kochani, w związku z wieloma zapytaniami i informacjami krążącymi w internecie przyszedł moment, w którym mam siłę i muszę odnieść się do ostatnich wydarzeń. O sytuacji, którą się z Wami podzielę wiedziało bardzo wąskie grono osób, do których mam zaufanie.Jednak magia przekazywania informacji za pomocą socjal mediów sprawiła, że pojawiły się różne wersje, a nie było to moją intencją. W związku z tym, że nie chcę aby krążyły nieprawdziwe historie jestem winna (szczególnie tym osobom, które się o mnie szczerze martwią ) faktyczny opis zaistniałej sytuacji. W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? tak, ta. Dostalam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. Ten post piszę, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to żeby uświadomić Was o tym, że niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów. Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji… Dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam za moją nieobecność na instagramie. Ps. W social mediach zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe.

A post shared by Julia Kupiec 💃🏽 (@juliaa_kupiec) on

Dziewczyna przeżyła szok i dopiero dziś po licznych spekulacjach postanowiła przedstawić sytuacje z tego co ją spotkało. Rozwalona głowa posiniaczone ręce to tylko niektóre z obrażeń jakich doznała Julka. Jakim trzeba być człowiekiem by coś takiego zrobić bezbronnej kobiecie.

W komentarzach możemy przeczytać jak wiele słów wsparcia trafia do Julki od jej fanów. My również dołączamy się do nich. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i rychłego złapania sprawców.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *