Camasutra nie zwalnia tempa. Właśnie zakończyła zdjęcia do najnowszej produkcji. Efekty już niebawem

Share on facebook
Share on twitter
178
Udostępnień
67
Wyświetleń

Małgorzata Główka w szczerym “Wyznaniu”. Czym tym razem zaskoczy nas Camasutra?

Formacja Camasutra znana jest z takich przebojów jak “Porwij mnie do tańca”, “Do nieba bram” czy “Idziemy w Tango”. Można powiedzieć, że każdy jej kawałek staje się hitem. Mimo, że ostatnio w jej życiu osobistym zaszły pewne zmiany, została mamą pięknych bliźniąt, nie zwalnia tempa.

Po udanej premierze jej ostatniego hitu “Teraz i wciąż”, przyszedł czas na “Wyznanie”. To właśnie taki tytuł będzie nosić najnowsza propozycja zespołu “Camasutra”.

Zakończyliśmy właśnie zdjęcia do teledysku pt. „Wyznanie” 🔥🔥 To będzie prawdziwa petarda! O premierze poinformujemy Was…

Opublikowany przez CamaSutra Czwartek, 13 lutego 2020

Po tytule najnowszej piosenki możemy jedynie przypuszczać, że utwór będzie połączeniem romantyzmu i pięknej miłości. Piękne widoki, niesamowite miejsce i mnóstwo tańca to wszystko i jeszcze więcej zobaczycie niebawem.

Mimo, że nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery najnowszej propozycji zespołu Camasutra, jedno jest pewne!. Ekipa PNmedia jak zwykle nie zawiodła racząc wszystkich ciekawymi zdjęciami. Zobaczcie kilka z nich.

Mamy nadzieje, że Małgosia nie każde nam zbyt długo czekać na premierę! Jak myślicie czy “Wyznanie” to hit nadchodzącej wiosny?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *