Czy król disco polo nie pozostanie obojętny w walce z szalejącą epidemią i okaże finansowe wsparcie? Fani proszą o pomoc

Share on facebook
Share on twitter
6
Udostępnień
56
Wyświetleń

Zenon Martyniuk prosi swoich fanów o pozostanie w domach. Czy apel króla disco polo dotrze do wielu z was?

Zenon Martyniuk wokalista i lider zespołu Akcent kilka dni temu na łamach portalu społecznościowego opublikował post. Post z prośbą o pozostanie w domach w związku z szalejąca epidemią Koronawirusa. “Gorąco proszę Was zostańcie w domu ……i mój RODZINNY DOM”.

Jak widać po komentarzach zamieszczonych pod postem wielu internautów, zgadza się z Królem.  Nie ma żadnych wątpliwości, że tak powinien postąpić każdy z nas. Jednak pojawił się też inny komentarz przykuwający nasz uwagę. Mianowicie jeden z komentujących piszę tak:

“Dokładnie, na pewno było by miło usłyszeć… nawet w mediach że KRÓL DISCO POLO nie jest obojętny na ogólną tragedię. Wszyscy słuchamy, oglądamy i podziwiamy naszego Króla , ale tą ” kropką nad i ” byłoby coś o czym nie zapomnieli byśmy do końca życia .Wielu tych Kasiastych zrobiło już ten piękny gest ,a przykładem jest K Błaszczykowski .Myślę, że nasz apel nie pozostawisz KRÓLU bez echa. Pozdrowienia dla wszystkich ,tych chorych i jeszcze zdrowych.”

Jak do tej sytuacji odniesie się Zenon Martyniuk, na pewno nie zostanie obojętny. Już nie raz udowodnił jak wielkie ma serce i jak dobrym człowiekiem jest król disco polo. Kto wie może już pomógł w walce z epidemią lecz nie chce chwalić się tym i robić z tego wielkiego halo. Przecież nie każdy kto pomaga musi zaraz to nagłaśniać mamy rację?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *