Czy Marcin Miller porzuci karierę muzyczną dla bycia nauczycielem?

Share on facebook
Share on twitter
243
Udostępnień
132
Wyświetleń

Od września w Michałowie rusza klasa o profilu disco polo Marcin Miller będzie jednym z nauczycieli Podlaskiego liceum!!

O tym, że na Podlasiu powstaje klasa o tematyce disco polo pisaliśmy już kilka dni temu. Burmistrz Michałowa chce tym samym rozwijać pasję młodych osób i pomoc im w znalezieniu drogi. Wspólnie z Green Star Music postawili sobie za cel wspierać Polską Młodzież.

Na tę chwile nie znamy więcej szczegółów na temat planu zajęć czy przedmiotów jakich będą uczuć się tamtejsi uczniowie. Ujawniony został natomiast jeden ważny szczegół, a mianowicie jednym z mentorów będzie znany wszystkim Marcin Miller.

Wokalista i lider zespołu BOYS ma ogromne doświadczenie w branży disco polo. W ciągu 30 lat na scenie sam dużo się nauczył, a teraz ma szansę podzielić się z innymi młodymi osobami.

W wywiadzie dla Polsat News Marcin zauważył, że “Tam będzie wiele gatunków muzycznych, ale ponieważ to Białystok, to disco polo. Najwięcej będzie o tym właśnie gatunku”.

Czy ulubiony wokalista muzyki disco polo porzuci karierę muzyczną dla szkolnictwa? Z pewnością z tego nie zrezygnuje. Na pewno bycie nauczycielem do dla niego nowe wyzwanie, ale możemy śmiało powiedzieć, że i w tym przypadku da z siebie dwieście procent.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *