Czy to parodia disco polo?

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
154
Wyświetleń

W internecie pojawił się teledysk nikomu nieznanej formacji o nazwie BART EVENT. Nie udało się nam znaleźć żadnych informacji na temat tego zespołu zatem przypuszczamy, że jest to nowy projekt.

Biorąc po uwagę to, że nasza ulubiona muzyka przeżywa właśnie szczyt swojej popularności ciężko jest zrozumieć jaki cel w stworzeniu piosenki “Bolo Kochał Disco Polo” mieli w zamyśle artyści.

Po głębszym zastanowieniu nasza redakcja zdała sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie cały projekt niesie ze sobą przesłanie typowo satyryczne.

Jak myślicie; czy takie projekty są potrzebne w świecie muzyki disco polo ? Jakie szanse mają na przetrwanie w obecnych czasach? Czy odbiorcy potrzebują tego typu utworów?

Swoje opinie możecie wyrażać do woli w komentarzach pod postem, a tym czasem oto omawiane dzieło :

BART EVENT – BOLO KOCHAŁ DISCO POLO

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Komentarze 2

 1. BART says:

  Droga Redakcjo,
  czuję się niezwykle wyróżniony, że poświęciliście mojej skromnej osobie kilka chwil, zadając pytanie często spotykane przy analizie poezji, a mianowicie “Co autor miał na myśli?”.
  Serdecznie pozdrawiam
  BART EVENT

 2. BART says:

  Pragnę dodać także, że BART EVENT to jest projekt solowy, a sama nazwa “BART EVENT” jest pseudonimem artystycznym wokalisty – czyli moim. Nie jestem przywiązany do danego gatunku muzycznego. Wykonuję bardzo różną muzykę ( w tym poezję śpiewaną, rocka, dance, disco polo). Uważam, że każdy gatunek jest dobry, w zależności od tego, jaką myśl chcemy przekazać. Odpowiadając na główne pytanie redakcji, czy utwór “Bolo kochał disco polo” to parodia disco polo, jako jego autor stwierdzam, że w zamyśle miała to być satyra, ale nie disco polo. Disco polo to jedynie nośnik tej satyry. Chodzi o to, że bardzo często w życiu codziennym najważniejsze dla nas jest to, co nam się podoba, czyli nasze ego, a zapominamy o ludziach, którzy nas otaczają. Taki był zamysł i przesłanie, ale jak to w życiu bywa interpretacja może być różna, każdy ma swoje zdanie – w sumie o to właśnie chodzi.

  Pozdrawiam
  BART EVENT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *