“DISCO PATOLO” po Sylwestrze Marzeń w Zakopanem! Wokalistka obezwładniona gazem, partnerka wokalisty pobita w hotelu, dziecko pod opieką nietrzeźwych ?!

Share on facebook
Share on twitter
28
Udostępnień
376
Wyświetleń

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do opinii, że muzyka disco polo jest łatwa prosta i przyjemna- daje radość i świetną zabawę. Niestety nie w tym przypadku… Do bardzo nieprzyjemnych scen doszło po sylwestrze w Zakopanem transmitowanym przez TVP2. Artyści disco polo – zespół Piękni i Młodzi byli bohaterami tragicznych scen jakie rozegrały się w hotelu. Wszystko opisują ze szczegółami na profilach instagram swoich oraz swoich obecnych partnerów

Wokalistka Magda Narożna próbowała zaatakować obecną partnerkę swojego byłego męża Dawida, na co ta odpowiedziała gazem. Do całej akcji dołączył obecny partner Magdy który pobił jej przeciwniczkę. Całość zajścia można zobaczyć na filmie profilu instagram partnerki Dawida.

Pobita kobieta zgłosiła się na SOR gdzie została zbadana i wykonano obdukcję. Na miejsce zdarzenia przez obsługę hotelu została wezwana policja, która sporządziła notatki i zbadała wszystkich uczestików zajścia alkomatem.

Dawid Narożny wraz z partnerką zarzucili Magdzie i jej partnerowi opiekę w stanie nietrzeźwym nad bedącą z nimi córką Narożnych. Prawdopodobnie to było przyczyną całego zamieszania. Sprawa jest rozwojowa i niestety negatywnie wpływa na wizerunek nie tylko zespołu Piekni i Młodzi ale i całej branży disco polo.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *