Dwie znane wokalistki rywalizują w programie kulinarnym

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
743
Wyświetleń

Która z wokalistek zgotuje sobie finał?

Najgorszy kucharz taki tytuł nosi program w, którym wzięły udział Edyta Przytulska i Alicja Kolasińska. Jest to program gdzie najgorsi kucharze uczą się nauki gotowania od profesjonalistów. Podzieleni na grupy zdobywają pieniądze, które w wielkim finale przypadną uczestnikom.

Edyta Przytulska występująca pod pseudonimem Cayra znana z utworów “Daj mi siebie” czy “Od nowa”. Związana jest również z grupa Groovebusterz gdzie występuje jako wokalistka .

Podobno do “Najgorszego kucharza” zgłosił ją jej chłopak, który miał dość ciągłego jedzenia schabowego z ziemniakami czy pomidorowej na koncentratach pomidorowych i rosołkach z kostki.

Druga z uczestniczek to Alicja Kolasińska to młodziutka wokalistka śpiewająca pod pseudonimem “Nicki Queen”. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Wystąpiła m.in. na 22. Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie, Pożegnania Lata w Iłowie 2017 oraz występ na Atlas Arenie w Łodzi na Disco Fest Łódź 2017. Piosenki “Zostań” czy “To nie ja” to utwory posiadające milionowe wyświetlenia w serwisie YouTube.

Co ciekawe niedawno w programie jako zaproszony gość wystąpił również kolega z branży muzyki disco polo Radosław Liszewski. Oceniał on potrawy dziewczyn oraz innych uczestników. Z programu na program radzą sobie coraz lepiej, w końcu dotrwały do 8 odcinka i gotują dalej.

Jak myślicie, która z dziewczyn ma szanse dojść do finału i zgarnąć główną nagrodę? A może macie swoją faworytkę?

Zapraszamy was do śledzenia poczynań dziewczyn. Program emitowany w TVP 2 czwartki i soboty.

Najgorszy kucharz, odc. 8

To będzie szalony odcinek! Najgorszy Kucharz TVP o 20:40 w TVP2! Gościem specjalnym będzie Ida Nowakowska Herndon 😉

Opublikowany przez TVP2 Poniedziałek, 28 października 2019
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *