“Dziewczyna jak czekolada” premiera już w marcu!!!

Share on facebook
Share on twitter
28
Udostępnień
82
Wyświetleń

To będzie naprawdę słodka premiera od Macieja Kuśnierza!!!

Maczo Maciej Kuśnierz to nie tylko uwielbiany w świecie disco polo wokalista, ale i utalentowany muzyk. Mimo, iż w ostatnim czasie cały swój wolny czas poświęca niedawno narodzonemu synkowi postanowił wydać kolejna nowość. Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy premierowy teledysk do piosenki “Dziewczyna jak czekolada”.

Co ciekawe wokalista postawił tym razem na samodzielność co to znaczy?. Mianowicie sam stworzył tekst, wymyślił linię melodyczną i aranżację. Pomysł na teledysk i osoby zatrudnione na plan to również jego koncept. W klipie zobaczymy Anastasiya Aleynikova, Weronikę Kujawę oraz Natalię Krzyżanowską z którą Maciej już wcześniej współpracował na planie teledysku do piosenki „Ulubiony film”. Jedno co możemy wam powiedzieć to to, że będzie słodko, pięknie i zaskakująco!. Za całą realizację klipu wg scenariusza Macieja odpowiada firma PN Media, która już niejednokrotnie pokazała pełen profesjonalizm w wykonywanej pracy.

Czekamy na efekty, a tymczasem prezentujemy wam zapowiedź do najnowszej produkcji Maczo

“Z pewnością uwielbiacie czekoladę. Jestem wręcz przekonany, że niejedna osoba traci dla niej głowę. Ale czy widzieliście kiedyś w swoim życiu dziewczynę słodką jak czekolada? Jeżeli tak, to z pewnością znacie temat. Natomiast jeżeli nie… gorąco zapraszam Was na premierę klipu Maczo pt.: “Dziewczyna jak czekolada”, która już w marcu!”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *