“Dziewczyna z Biedronki” nowym hymnem każdej kasjerki. Bayer Full dedykuje swój utwór dziewczynom pracującym w tym trudnym czasie w sklepach spożywczych

Share on facebook
Share on twitter
132
Udostępnień
460
Wyświetleń

Czy najnowszy utwór grupy Bayer Full będzie tak samo często śpiewany jak “Majteczki w kropeczki’?

Grupa Bayer Full powstała w 1984 roku z inicjatywy Sławomira Świerzyńskiego. Na początku zespół występował na przeglądach piosenek harcerskich, turystycznych, a także na weselach. “Blondyneczka” była pierwszą kasetą jaką wydano w 1992 roku. Na uwagę zasługuje fakt iż jako pierwszy zespół w Polsce wydał płytę kompaktową o tytule “Polski duch”. Na której to znalazły się te same utwory co na wspomnianej kasecie. Przyszedł czas na kolejne utwory, które pokochali wszyscy “Moja muzyka” i “Kolorowe oczy”, “Majteczki w kropeczki”, “Wszyscy Polacy”, czy “Serca dwa”. Od 2010 roku Bayer Full zaczął również ekspansję swoich przebojów na rynek chiński. Ich jeden z największych utworów “Majteczki w kropeczki” został przetłumaczony własnie na ten język.

Dziś do sieci trafił kolejny utwór Sławka pt “Dziewczyna z Biedronki”. Powstał on po to by docenić trud i narażanie własnego zdrowia każdej kasjerki. One tak samo jak lekarze i medycy potrzebują docenienia. “Dziewczyna z Biedronki” to piosenka, którą zadedykujemy wszystkim dziewczynom pracującym w tym trudnym czasie w sklepach spożywczych. W obecnej sytuacji nie było możliwe nagranie jej w studio, więc Sławek nagrał wokal na telefon komórkowy i wysłał do aranżera. Ujęcia do teledysku także nagrane zostały smartfonem! Jaki jest efekt końcowy – zobaczcie sami! pisze sam lider zespołu Bayer Full.

Jest to wielki gest ze strony wokalisty być może od dziś utwór ten stanie się hymnem pań sklepowych. 18 miejsce na karcie najchętniej oglądanych teledysków w serwisie YouTube tylko to potwierdza. Zobaczcie najnowsza piosenkę zespołu własnie teraz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *