Etna przerywa milczenie!!! Kobiety w branży disco polo wcale nie mają łatwo!!!

Share on facebook
Share on twitter
66
Udostępnień
140
Wyświetleń

Joanna Kaczanowska Etna w rozmowie z Maliną Błańską zdradza realia pracy kobiet w disco polo.

Malwina Błańska to dziennikarka, zajmująca się tematyką kobiecą i społeczną, z końcem września odeszła z Wirtualnej Polski. Założyła swój własny kanał w serwisie YouTube, kiedy była na urlopie wychowawczym. Do tej pory zanotował ok. 38 tys subskrypcji. Na kanale publikuje wywiady oraz komentarze poświęcone tematyce feministycznej oraz relacjom damsko-męskim.

Tym razem postanowiła zaprosić znaną wszystkim wokalistę disco polo Etnę. Chcąc w ten sposób przedstawić i pokazać wszystkim kobiecą stronę pracy w świecie disco polo. Wokalistka opowiedziała m.in dlaczego odradza wejście do świata estrady młodym kobietom i ile zarabiają tancerki. A także co stało się z Shazzą i dlaczego Zenek Martyniuk nie odwiedza jej domu.

“Trudno, najpierw musisz być kurą domową, pierzesz, sprzątasz, obierasz marchewkę, ziemniaki, a potem mikrofon w dłoń i na scenie musisz błyszczeć, być gwiazdą, oczywiście, większość z nas jest kurami domowymi, pierze, prasuje, gotuje, dzieci wychowuje, ale na scenie, niezależnie od tego, co wydarzyło się w domu, w życiu, muszę być radosna, energiczna, muszę wyglądać pięknie, porwać tłum ludzi.”

Zobacz również Czy Marcin Miller porzuci karierę muzyczna dla bycia nauczycielem

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *