Formacja Nokaut znów zaskakuje!!! Tym razem stworzyli coś zupełnie sami. Czy to było dobre posunięcie?

Share on facebook
Share on twitter
23
Udostępnień
37
Wyświetleń

“Tajna siła” ta niezwykle romantyczna propozycja formacji Nokaut już znalazła swoich fanów!

Niestety w czasie panującej pandemii ograniczono nam kontakty między ludzkie. Ciężko jest teraz nagrać utwór jeżeli nie ma się własnego studia, nie mówiąc już o nagraniu teledysku. Jak widać formacja Nokaut nie poddała się i wczoraj trafił do sieci ich najnowszy utwór “Tajna siła”.

Tym razem Przemysław Gilewicz lider formacji postawił na bardzo romantyczny klimat. Śmiało możemy powiedzieć, że właśnie utwory pod serducho w jego wykonaniu są prawdziwymi perełkami. Mowa chociażby o ich największym hicie na “Koniec świata”, który na swoim koncie ma już prawie 17 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że utwór powstał samodzielnie. Co oznacza, że Przemek włożył w to ogrom swojej pracy począwszy od nagrań kończąc na montażu. Utwór jest bardzo melodyjny i już od pierwszych taktów zachęca do tego by wysłuchać go do końca. Natomiast prosty ale odzwierciedlający tekst teledysk jest idealny do tego utworu.

Liczne komentarze w serwisie YouTube potwierdzają fakt, że utwór już znalazł szerokie grono odbiorców. Zdecydowanie formacja Nokaut lubi zaskakiwać swoich fanów. Kolejny raz im się to udało!

A wam jak podoba się “Tajna siła”?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *