Gwiazda YouTube w teledysku disco polo!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
4
Wyświetleń

Znana internetowa postać, rysunkowy teledysk oraz urodziwa wokalistka. Tak właśnie prezentuje się klip do utworu “Kura Domowa” piosenkarki skrywającej się pod pseudonimem Mała Czarna.

“Kura domowa” to energetyczna i humorystyczna piosenka o zbuntowanej Pani domu, która czuje się niedoceniona przez ukochanego i zamierza odpocząć od codziennych obowiązków.” – możemy przeczytać w opisie filmu.

Pierwsze wzmianki o nadchodzącej produkcji wokalistka udostępniła już pod koniec lipca. Dokładnie 21 lipca Monika poinformowała o zrealizowanych zdjęciach do 3-go singla. Za powstanie teledysku odpowiadała firma Respect Media. Sam klip został zachowany w komiksowym stylu. Tekst do utworu napisała sama Monika. natomiast muzyką zajął się Adam Konkol.

W teledysku gościnnie wystąpił znany YouTuber – Chwytak. Swą popularność zdobył, poprzez humorystyczne parodiowanie muzycznych przebojów. Od niedawna nagrywa też muzykę disco polo pod pseudonimem Jano.

Telewizyjna premiera utworu odbędzie się dziś o 17:15 podczas programu Disco Studio na antenie PoloTV. Utwór jest już dostępny w serwisie YouTube na oficjalnym kanale wydawnictwa muzycznego Green Star Music.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *