Gwiazda YouTube w teledysku disco polo!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
54
Wyświetleń

Znana internetowa postać, rysunkowy teledysk oraz urodziwa wokalistka. Tak właśnie prezentuje się klip do utworu “Kura Domowa” piosenkarki skrywającej się pod pseudonimem Mała Czarna.

“Kura domowa” to energetyczna i humorystyczna piosenka o zbuntowanej Pani domu, która czuje się niedoceniona przez ukochanego i zamierza odpocząć od codziennych obowiązków.” – możemy przeczytać w opisie filmu.

Pierwsze wzmianki o nadchodzącej produkcji wokalistka udostępniła już pod koniec lipca. Dokładnie 21 lipca Monika poinformowała o zrealizowanych zdjęciach do 3-go singla. Za powstanie teledysku odpowiadała firma Respect Media. Sam klip został zachowany w komiksowym stylu. Tekst do utworu napisała sama Monika. natomiast muzyką zajął się Adam Konkol.

W teledysku gościnnie wystąpił znany YouTuber – Chwytak. Swą popularność zdobył, poprzez humorystyczne parodiowanie muzycznych przebojów. Od niedawna nagrywa też muzykę disco polo pod pseudonimem Jano.

Telewizyjna premiera utworu odbędzie się dziś o 17:15 podczas programu Disco Studio na antenie PoloTV. Utwór jest już dostępny w serwisie YouTube na oficjalnym kanale wydawnictwa muzycznego Green Star Music.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *