Idealny na ten ciężki czas, pełen radości i pozytywnej energii utwór zespołu The Brothers już dostępny!

Share on facebook
Share on twitter
10
Udostępnień
38
Wyświetleń

“Życiem się ciesz” najnowsza propozycja chłopaków trafiła do sieci.

Grupa The Brothers zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2016 roku, wydając singiel „Znajdź dla nas czas”. Zespół tworzą bracia Mariusz i Łukasz Zielińscy oraz gitarzysta i  DjSmile  czyli Michał Chybowski.  Na swoim koncie mają wiele muzycznych sukcesów chociażby I miejsce w plebiscycie Ogólnopolskiej trasy koncertowej DISCOpolowanie 2016. W 2017 roku postanowili wziąć udział w programie Disco Star i doszli do półfinału co utwierdziło ich w przekonaniu, że są dobrymi wokalistami.

Od tamtego czasu The Brothers wciąż nie przestaje tworzyć czego efektem jest już kilkanaście znanych przebojów. “Jej dołeczki”, “Ja za Tobą” czy “Obiecuję ci” to tylko trzy tytuły ich wszystkich produkcji. Po kilku miesiącach do listy możemy dopisać kolejną nowość “Życiem się ciesz”.

To utwór bardzo melodyjny, taneczny a co najważniejsze pełen pozytywnej energii. Panowie swoją nową piosenką z pewnością trafią do wielu osób ponieważ niesie za sobą pewne przesłanie. W obecnym czasie gdy wiele osób martwi się o zdrowie czy pracę ten utwór da im wiarę na lepsze jutro. A kolorowy i wakacyjny teledysk powstały przy współpracy z PNMedia naprawdę tworzy świetny kawałek.

A wy widzieliście już “Życiem się ciesz”? Jeżeli nie koniecznie obejrzyjcie być może właśnie dziś poprawi wam humor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *