Jedna z najseksowniejszych wokalistek disco polo stworzyła nowy projekt. Kilka dodatkowych zmarszczek, burza siwych loków i sztuczna szczęka. Poznajcie drugą twarz Edyty!

Share on facebook
Share on twitter
7
Udostępnień
100
Wyświetleń

Czy nowy projekt wokalistki znajdzie uznanie w sieci?

Edyta Przytulska znana w branży disco polo jako Cayra zdecydowanie należy do grona najseksowniejszych kobiet w branży disco polo. Na co dzień oprócz projektu solowego Edyta zaangażowana jest w duet GrooveBusterz, który tworzy do dzisiaj. 20 listopada 2019 r. w internecie miał premierę teledysk do utworu „Ostatnie odliczanie”, który wokalistka nagrała z zespołem Alchemist Project. Jak widać Edyta uwielbia nowe wyzwania i chętnie podejmuje współprace z wieloma artystami. Tym razem postanowiła stworzyć coś swojego jej najnowszy projekt zaskoczy wszystkich.

Dziś do sieci trafił pierwszy odcinek show gdzie Cayra wciela się w postać Kazimiery Wągier. Siwe kręcone włosy, kilkanaście dodatkowych zmarszczek i staromodny szlafrok zmienia seksowną wokalistkę w 73-letnią emerytkę. Była ekspedientka z PEWEXU , szczęśliwa babcia o ogromnym poczuciu humoru kochająca zwierzęta, ludzi i świat będzie dzielić się z wami cennymi życiowymi radami. Co ciekawe pani Kazia oferuje pomoc. Jeżeli Masz jakikolwiek problem życiowy śmiało napisz maila na adres kazimierawagierporady@gmail.com, a ona w mig udzieli wam fachowej porady.

Jak nowy projekt wokalistki przyjmie się wśród fanów disco polo dowiemy się niebawem. Tymczasem jeżeli ktoś z Was przegapił pierwszy odcinek nowego show wklejamy wam link i zapraszamy do obejrzenia

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *