Jest “Dobrze”, ale chyba nie tego spodziewali się fani “Daj to Głośniej”

Share on facebook
Share on twitter
37
Udostępnień
156
Wyświetleń

Tak wysoko podnieśli sobie poprzeczkę, że teraz ciężko zadowolić swoich słuchaczy.

Gdy w 2019 roku Daj to głośniej wydał swój debiutancki singiel, nikt się nie spodziewał, że będzie to taki hit. Utwór “Mama Ostrzegała” w dość krótkim czasie osiągnął ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Fani wciąż upominali się o kolejny kawałek i tak po wielu miesiącach w sieci pojawiła się nowość.

“Dobrze” to tytuł utworu zaprezentowanego przez grupę Daj to Głośniej. Tak jak w przypadku poprzedniego utworu nie zabrakło łatwo wpadającego w ucho tekstu i energicznej aranżacji. Jednak na to jak wysoko postawili sobie poprzeczkę, chyba troszkę za mało.

Pomimo, iż Emilia wyraźnie napisała jaki jest przekaz teledysku zdania są podzielone. “Piosenka jest prosta, skoczna i z dość oczywistym przekazem. Dla wszystkich, którzy znaleźli swoje drugie połówki (nie mylić z 0,7). Kochajcie się i mówcie to sobie nie tylko w walentynki w teledysku znowu na próżno będzie szukać „gołych dup” – póki co nie planujemy się wspomagać negliżem, jest za to trochę naszego poczucia humoru i to to właśnie tutaj chodzi – o zabawę”

“Ten drugi utwór tak nie wchodzi w ucho za dużo w tym utworze jest ” tak mi jest dobrze “, Nie wiem czy tylko jak tak mam, ale mam ochotę z wami zatańczyć na jakimś weselu, imprezie lub po prostu na mieście byle się bawić” piszą internauci pod klipem. Jak to mówią jeszcze się taki nie urodził, by wszystkim dogodził!

A wy co myślicie o najnowszej propozycji “Daj to Głośniej”?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *