Jest nadzieja na powrót imprez. Hiszpania powoli wraca do normalności. Czerwiec dla nich będzie przełomowy a co z nami?

Share on facebook
Share on twitter
66
Udostępnień
351
Wyświetleń

Hiszpania chce wkrótce wrócić do normalności, kiedy i u nas tak będzie?

Odmrażanie gospodarki oraz życia publicznego w Polsce wciąż trwa. Mimo, iż podzielono ją na cztery etapy nie ma w niej ani słowa o otwarciu klubów i organizacji wesel. Na ostatniej konferencji zapytano Ministra Zdrowia o imprezy weselne zbył reporterów swoją odpowiedzią. Niestety nie podał konkretnej daty, a my dalej nie wiemy na czym stiomy.

Jednak pojawiło się światełko w tunelu jak pisze portal muno.pl “Od 10 maja w Hiszpanii w ramach poluzowania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa będzie można organizować koncerty i imprezy kulturalne dla maksymalnej liczby 200 widzów na wolnym powietrzu i dla 30 widzów we wnętrzach”. Ostatni etap zacznie się już 8 czerwca i wtedy też wydane zostanie pozwolenie na organizowanie imprez plenerowych do 300 osób.

Czy w związku z tym i Polska zniesie w najbliższym czasie zaraz organizacji większych imprez. Mamy nadzieję, że niebawem usłyszymy konkretną datę odwołania obostrzeń. Wiadomo, że zdrowie ludzkie jest ważniejsze, ale to chodź cień nadziei, że niebawem wszystko wróci do normy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *