Jubileuszowa niespodzianka od grupy Soleo. To już 10 lat na scenie muzycznej

Share on facebook
Share on twitter
84
Udostępnień
83
Wyświetleń

Grupa Soleo w tym roku obchodzi 10 lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji przygotowała sla swoich fanów niespodziankę. Jaka zobaczcie sami?

To już 10 lat kiedy to grupa Soleo pierwszy raz zaistniała na scenie muzyki disco polo. Utwór “Słodko słodka” tak bardzo wpadł słuchaczom w ucho, że od tej pory formacja ściągnęła na siebie ogromne zainteresowanie fanów. Tak zapoczątkowała się przygoda Kamila z muzyką disco polo.

Można śmiało powiedzieć, że Soleo to pewnego rodzaju fenomen w świecie DP. Tempo w jakiej osiągnęli rozpoznawalność jest wielkim sukcesem. Koncertują po całej Polsce zarówno w klubach, domach kultury jak i podczas największych galach czy festiwalach muzyki disco polo & dance jako gwiazda obok innych czołowych zespołów.

Z okazji swojego jubileuszu Soleończycy przygotowali prezent dla wszystkich słuchaczy muzyki disco polo. Będzie to wielki mix największych przebojów zespołu, uwieńczonych teledyskiem. Prace wciąż trwają jednak premiera zapowiedziana jest na drugą połowę lutego.

Zobacz również https://discoportal.pl/zenek-oficjalna-premiera-za-nami-zobaczcie-kto-wspieral-zenona-martyniuka-w-tak-waznym-dla-niego-dniu/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *