Muzyk disco polo usłyszał zarzuty jednak sąd postanowił Go nie aresztować!!! Wiemy kim jest podejrzany !!!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
3,7k
Wyświetleń

27-latek został objęty dozorem policyjnym i wypuszczony do domu.

Wczoraj świat obiegła informacją o podejrzanym mężczyźnie, który proponował seks 14-latce. Jak się okazało jest to jeden z gwiazd muzyki disco polo pochodzący z Gdańska Kamil D. Jak informuje jeden z portali informacyjnych wokalista wpadł w ręce policji w Gdańsku tuż po tym, jak donieśli na niego bliscy 14-letniej dziewczynki. To oni odkryli drugą twarz muzyka. Na szczęście w odpowiednim momencie zauważyli, że gwiazdor śle nastolatce sprośne komentarze. Gdy przejęli rozmowę, podszywając się pod córkę, odkryli, że Kamil na komentarzach nie zamierza poprzestawać. To jeszcze nie wszystko niestety po zatrzymaniu mężczyzny policja przeszukała jego mieszkanie pod Wejherowem. Znaleziono w nim broń bez pozwolenia i narkotyki.

Sytuacja ta miała miejsce w minionym tygodniu, a muzyk znajduje się na wolności. Sąd zdecydował się przedstawić mu zarzuty i poza aresztem oczekiwać na wyrok. Grozi mu 8 lat więzienia.

Kto by pomyślał, że tak znany wokalista i muzyk, mający na koncie wiele nagród za swoją twórczość dopuści się takiego czynu. Jaki będzie finał tej historii na pewno dowiemy się niebawem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *