Kamil Kossakowski ogolił się na łyso. Tato wokalisty skomentował to jednoznacznie “Wypad z domu, jak odrosną włosy to wróć”!!!

Share on facebook
Share on twitter
179
Udostępnień
973
Wyświetleń

Wokalista nie tylko wkręcił swoich fanów ale i rodzinę!!!

Kamil Kossakowski, znany pod pseudonimem artystycznym Discoboys wkręcił swoich fanów. Kilka dni temu wokalista zapowiedział na swoim Tik Tok-u, że niebawem ogoli się na łyso. Warunek był jeden! na jego koncie Instagramowym miało pojawić się 60 tys followersów. Na efekty nie trzeba było długo czekać więc Kamil musiał wywiązać się z danego słowa. I tak o to 23 kwietnia na jego kanał w serwisie YouTube wrzucił film na którym traci swoje bujne włosy.

Oczywiście okazało się, że Kamil zażartował ze swoich fanów, a nagrany challenge to tylko Prank. Ja wie wielu z was w dobie internetu jako prank traktowane są żarty zrobione komuś, a następnie nagrane i wrzucone w formie wideo do internetu.

Każdy kto zna ten rodzaj żartów nie dał się nabrać jednak osoby starsze tak jak jego rodzice nie znają się na teraźniejszych trendach wśród młodzieży. Kamil nagrał kolejny film na którym widoczna jest reakcja rodziny wokalisty. Komentarz taty mówi jednoznacznie “Wypad z domu, jak odrosną włosy to wróć”. Zobaczcie koniecznie cały film.

A wam jak się podoba Kamil bez włosów? Według nas tonie jest najlepsza stylizacja dla wokalisty. Zostań przy bujnej czuprynie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *