Lider zespołu Defis znów w szpitalu!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
840
Wyświetleń

Kochani mamy dla Was smutną wiadomość. Karol Zawrotniak lider zespołu Defis znany wszystkim z przebojów “Niespotykany kolor” czy “Lek na życie” kolejny raz trafił do szpitala. Tym razem powodem był nieprzyjemny i ostry ból nerki.

Jak czytamy na oficjalnym profilu zespołu Defis

“Trafiłem dziś do szpitala z ostrym bólem nerki. Ból jest na tyle silny, ze niestety musimy odwołać zaplanowane na dziś koncerty w Osieku Jasielskim oraz Machowie. Miejmy nadzieje, ze w niedalekiej przyszłości nadrobimy ten czas i wystąpimy dla Was w tychże miejscach.”

To juz drugi raz kiedy Karol w ostatnim czasie trafił do szpitala. Poprzednio był to uraz kolana, którego Karol nabawił się podczas meczu piłki nożnej. Nie obyło sie bez zabiegu operacyjnego. Na szczęscie wszystko skończyło sie dobrze i szybko wrócił do zdrowia. Jak wiecie Karol jest zapalonym piłkarzem i to właśnie ten sport jest jego druga pasja.

Pobyt w szpitalu spowodował odwołanie zaplanowanych w najbliższym czasie koncertów. Po wpisie jaki ukazał się w mediach społecznościowych fani muzyki disco polo pokazali jak bardzo wspierają ulubionego wokalistę. Życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia i z niecierpliwością czekają na kolejne koncerty zespołu Defis.

Nie wiemy jak długi będzie pobyt wokalisty w szpitalu, ale mamy nadzieję że szybko dojdzie do siebie. Życzymy mu tego z całego serca.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *