Klubowy klimat w najnowszej produkcji TOP GIRLS. Dziewczyny pokazały inną twarz

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
26
Wyświetleń

Według wielu fanów to najlepsze trio w świecie disco polo. Czy i tym razem pokazały swoja perfekcję?

Angelika, Justyna i Paulina to one tworzą najpiękniejsze kobiecie trio w świecie disco polo. Zespół TOP GIRLS swoją popularność zyskał dzięki utworowi “Mleczko”, od tamtej pory kariera dziewczyn prężnie się rozwija.

Już kilka tygodni temu internet obiegła wieść, że Topki pracują nad kolejną produkcją. W związku z tym fani zespołu bacznie czekali i obserwowali poczynania dziewcząt. Jednak to o czym będzie premierowy utwór owiane było tajemnicą, aż do dziś kiedy to “Poczuj jak bije serce” ujrzało światło dzienne.

Chodź od premiery minęło zaledwie klika godzin, dziewczyny zajmują dwudzieste miejsce na karcie najlepszych teledysków w serwisie YouTube. Mimo, że utwór odbiega od numerów do których przyzwyczaiły nas piękne panie okazał się strzałem w dziesiątkę. Klubowy numer znajdzie się na niejednej imprezowej liście w całym kraju.

“Jeju ta piosenka jest mega”, “Co piosenka to hit, niesamowite”, “Super dziewczyny dobra robota i piosenka dobry hit może w 2020 roku” tak właśnie internauci komentują premierowy utwór. Czy wy też tak uważacie?

Zobaczcie właśnie teraz teledysk do piosenki “Poczuj jak bije serce”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *