Następna zła wiadomość dla fanów muzyki disco polo!!! Niestety kolejna wielka impreza nie odbędzie się w planowanym terminie.

Share on facebook
Share on twitter
11
Udostępnień
169
Wyświetleń

Organizatorzy zdecydowali się przenieść ją na przyszły rok

Roztańczony Radzymin 2020 nie odbędzie się. Zaplanowana na maj impreza muzyczna została odwołana ze względu na zagrożenie epidemiczne koronawirusem.

Największą impreza Disco Polo w Powiecie Wołomińskim miała odbyć się już niebawem. Roztańczony Radzymin miał odbyć się 16 maja br. Wtedy też miały zagrać dla nas największe gwiazdy muzyki disco polo. Jednak ze względu na obecną sytuację organizatorzy zdecydowali się przenieść imprezę na przyszły rok.

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała w tym roku plany wielu organizatorom imprez plenerowych. Kilka dni temu odwołano inna coroczną imprezę Majówkę w Stężycy. Niestety takie decyzję podyktowane są troską o zdrowie uczestników imprez plenerowych i nałożonych obostrzeń.

I tu nasuwa się pytanie kiedy to wszystko się skończy? Kiedy wrócimy do normalności, a nieszczęsny wirus odpuści. Z dnia na dzień w internecie pojawiają się coraz to nowe informacje od odwoływanych imprezach. Jedni rezygnują całkowicie inni przenoszą je na kolejne miesiące albo przyszły rok. Czy przypuszczenia eksperta WHO przewidującego, że pierwsze koncerty i festiwale odbędą się dopiero jesienią 2021 roku sprawdzą się? Bądźmy dobrej myśli, że będzie inaczej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *