Kontrowersyjne wpisy na Twitterze jednego z wokalistów disco polo. Internauci nie kryją oburzenia

Share on facebook
Share on twitter
9
Udostępnień
178
Wyświetleń

Wczorajszy post na Twitterze wzbudził wiele kontrowersji skąd nagle takie poglądy?

Sławomir Świerzyński lider zespołu Bayer Full od pewnego czasu jest dość aktywny na jednym z portali społecznościowych. Dwa dni temu na swoim Twiteerze zamieścił wpis który oburzył wielu internautów.

W czasie zakazanym zabaw itp nie urządzać „Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańcy, z rodziną w modlitwie i wierze. Tak jak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu. Jezu ufam Tobie – napisał Świerzyński.

Prawdą jest, że epidemia panującego wirusa rozprzestrzenia się w Europie w czasie, w którym katolicy obchodzą Wielki Post. Jednak co wspólnego ma panująca epidemia do jego dziwnej wypowiedzi. Internauci zadają sobie jedno pytanie skąd u wokalisty pojawiły się tak kontrowersyjne wypowiedzi? Czy to ma związek epizodem politycznym, kiedy to Sławomir startował do parlamentu?.

Internauci twierdzą jednoznacznie, że lider zespołu Bayer Full źle interpretuje obecną sytuację, a jego słowa są oburzające. Na świecie umierają ludzie walcząc z wirusem, a on piszę o zachowaniu postu. Liczne komentarze zamieszone pod wpisem świadczą o tym jak bardzo nie zrozumiałe jest zachowanie artysty

Pan to lepiej niech się modli o zdrowie, bo o rozum już za późno – dodają.“, “Sławek, sorry ale jak Ty już coś pier**olniesz to zawsze na grubo…- komentują inni.” to tylko kilka z nich. Co więcej w roku poprzednim sam koncertował w czasie Wielkiego postu “swoją drogą piszę to facet który pewnie ze 100 koncertów w trakcie Wielkiego Postu zagrał…pierwsze z brzegu.”

Nasuwa się tylko jedno pytanie skąd w Sławku wzięło się takie zachowanie? Czy cała ta sytuacja niekorzystnie wpłynie na popularność zespołu Bayer Full?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *