Koronawirus nie powstrzymuje gwiazd w tworzeniu kolejnych nowości. Wokalista disco polo zapowiedział, że własnie finalizuje najnowszą produkcję.

Share on facebook
Share on twitter
29
Udostępnień
91
Wyświetleń

Nie ma czasu na odpoczynek, fani czekają na nowości od Power Play!!

Power Play należy do najbardziej znanych zespołów w świecie disco polo. Lider Sylwester Gazda to nie tylko wulkan energii na scenie, ale także utalentowany wokalista. Ich koncerty odwiedzają tłumy, a fani z utęsknieniem czekają na nowości. Które jak się okazuje usłyszycie niebawem.

Zespół Power Play znany z takich utworów, jak „Lubisz to lubisz”, “Ja na ciebie lecę” czy “Karma”. W grudniu 2019 roku odbyła się premiera ich kolejnej nowości “Ona to ma”, którego akcja toczy się w więzieniu. Utwór tak spodobał się fanom, że na koncie ma już ponad 3 miliony wyświetleń.

Fani byli przekonani, że w związku z panującą pandemią będziemy musieli dość długo czekać na kolejne nowości, a jednak stanie się inaczej. Jak się okazuje czas kwarantanny Sylwek wykorzystuje na pracę w studio. Na Instagramie zamieścił wpis który jednoznacznie mówi, że za jakiś czas światło dzienne ujrzy ich nowy kawałek. „Właśnie finalizujemy jedną z wielu naszych nowych produkcji! Mimo obecnej sytuacji nie spoczywamy na laurach, tylko ostro działamy, łapiąc przysłowiowy wiatr w żagle! Sukcesywnie będziemy dzielić się z Wami ukończonymi już produkcjami, a także tymi, nad którymi stale pracujemy”

Jest to naprawdę świetna wiadomość w całej tej sytuacji. Jak myślicie ile nowych kawałków usłyszymy w tym roku i czym tym razem zaskoczy nas Power Play?

Zobacz również Szczere wyznanie wokalistki Top Girls

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *