Kultowy zespół Top One przygotował dla swoich fanów nowość. “Wybaczę Ci” to tytuł najnowszego singla znajdującego się na krążku CD – “TOP-ONE The Best”

Share on facebook
Share on twitter
13
Udostępnień
35
Wyświetleń

Posłuchajcie razem z nami najnowszy utwór Top One!!!

Zespół Top One bezsprzecznie należy do twórców historii disco polo. Znani i rozpoznawalni w polskim biznesie muzyki rozrywkowej, ze sceny nie schodzą od 1986 roku. Założycielem i wokalistą jest Paweł Kucharski lecz po paru latach skład zespołu zmienił się. Dzisiaj oprócz Pawła na scenie zobaczymy również Dariusza Zwierzchowskiego, a także Roberta Gołaszewskiego.

Panowie nie przestają tworzyć z roku na rok ich twórczość opiewa w coraz to nowe kawałki. Od dziś na stronie wydawnictwa dostępny jest album CD – “TOP-ONE The Best” zawierający oryginalne wykonania utworów z płyt No Disco No.1 oraz Poland Disco No.2 i to właśnie dzisiejszy premierowy singiel “Wybaczę Ci” znajdziecie na krążku. Co ciekawe od kwietnia dostępny będzie album w formie płyty winylowej to nie lada gratka dla prawdziwych fanów zespołu.

Mimo, iż utwór powstał spontanicznie i został wyciągnięty z szuflady pełnej pomysłów Paweł od razu wyczuł w nim potencjał. Utwór “Wybaczę Ci” to brzmienie zespołu Top One na którym wychowali się słuchacze muzyki disco polo. Aranżacja i linia melodyczna zachowana w klimacie “Biały Miś” czy “Miła moja”.

Czy młodzi słuchacze docenią twórczość zespołu Top One a ich utwór znajdzie się na listach przebojów. Przekonamy się niebawem, a tymczasem zobaczcie utwór na łamach naszego portalu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *