“Leci jak piorun” tak o wokaliście disco polo piszę sam Andre. Już za kilka dni kolejna premiera Ben Vito !!!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
217
Wyświetleń

Wraz z premierą najnowszego utworu “Senioritka” wokalista szykuje dla swoich fanów konkurs. Jaki przeczytajcie sami.

Ben Vito Marcin Goździewicz znów zaskoczył swoich fanów. Wokalista szykuje dla swoich fanów dwie niespodzianki. Pierwszą jest to, że już 20 listopada o godz 17:15 w telewizji Polo Tv premiera najnowszego singla artysty “Senioritka”. Drugą natomiast jest to, że wraz z premierą ruszy mega konkurs ze świetnymi nagrodami. Co prawda Ben Vito nie chciał nam zdradzić co będzie do wygrania w konkursie, jednak zapewnił, że będzie to coś naprawdę fajnego.

Marcin idzie jak burza z miesiąca na miesiąc jego repertuar znacznie się powiększa. Kolejne utwory stają się hitem co przekłada się na ilość wyświetleń w serwisie YouTube. Naszej uwadze nie uszło również to, że posty Ben Vito często komentowane są przez kolegę z branży disco polo Andre. Ostatni wpis wokalisty pod postem Marcina brzmiał “Leci jak piorun”. Czy to oznacza, że twórczość Ben Vito przypadła do gustu Andrzejowi? Szczerze nie ma się co dziwić Marin naprawdę robi dobrą robotę!.

Pamiętajcie już 20 listopada godzina 17:15 w programie Disco Studio Polo Tv premiera najnowszego singla “Senioritka”. Śledźcie również funpage Ben Vito by nie przegapić obiecanego konkursu. A tymczasem zobaczcie zapowiedź teledysku. Klip kręcony w gorących klimatach przepięknej Chorwacji z niezawodną ekipą PNMedia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *