Lider i wokalista Bayer Full zaśpiewa dla Prezydenta Andrzeja Dudy!!!

Share on facebook
Share on twitter
137
Udostępnień
143
Wyświetleń

Wielkimi krokami zbliżają się wybory Prezydenckie 2020. Sławomir Skwierzyński lider i wokalista zespołu Bayer Full zapowiedział, że zamierza wesprzeć kandydaturę Andrzeja Dudę wokalnie. Co to oznacza?

Postanowił napisać piosenkę dla kandydata PiS. Przebój już niedługo może trafić do sieci, gdyż jak mówi sam Sławomir – Studio mam umówione na 27 lutego. Potrafię pisać piosenki lekkie, a to jest najważniejsze, one nie są napuszone, pompatyczne zdradził w rozmowie z Faktem wokalista.

Jest to swego rodzaju pomoc jaką oferuję były działacz PSL Prezydentowi. Każdy z kandydatów świadomy jest tego, że chcą zdobyć głosy wyborców trzeba ściągnąć ich w różnoraki sposób. Być może takim właśnie sposobem jest stworzenie własnej piosenki na rzecz kampanii przez wokalistę disco polo.

To nie pierwszy raz gdy zespół disco polo angażuję się w wybory Prezydenckie. Jeden z najsłynniejszych hitów disco-polo w kampanii prezydenckiej pochodzi z 1995 roku. Wtedy to zespół Top One nagrał piosenkę dla kandydata SLD – Aleksandra Kwaśniewskiego. “Olek, Olek” natychmiast podbił serca wyborców, a Kwaśniewski w drugiej turze pokonał Lecha Wałęsę.

Być może własnie tamto wydarzenie sprzed kilku lat zainspirowało Sławomira Skwierzyńskiego do stworzenia piosenki na rzecz Andrzeja Dudy. A tym samym pomoc mu w zdobyciu władzy na kolejnych 5 lat.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *