Loczek&Dancio nowe twarze w świecie disco polo. Ich debiutancki singiel zdobywa popularność w sieci. Zobacz “Mała by coś chciała” właśnie teraz!

Share on facebook
Share on twitter
199
Udostępnień
630
Wyświetleń

Kim jest Loczek i Dancio to dwóch braci Miłosz i Damian, którzy wczoraj wydali swój debiutancki singiel “Mała by coś chciała”. Co ciekawe w ciągu jednego dnia utwór na swoim koncie ma już prawie 40 tys wyświetleń. To nie lada sukces jak na początkujący zespół.

Po krótkiej rozmowie z chłopakami dowiedzieliśmy się, że z muzyką związani są już kilka długich lat. To Oni sami piszą własne teksty i tworzą do nich własne aranżację. Pomysł na “Mała by coś chciała” powstał przypadkowo i całkiem spontanicznie. Jako, że muzyka disco polo jest teraz najbardziej popularna postanowili spróbować stworzyć właśnie taki utwór. Pomysł na teledysk i jego montaż to też ich zasługa.

Jak widać to była dobra decyzja utwór spotkał już duże grono odbiorców a ilość komentarzy wciąż rośnie. “To będzie hit tego lata” piszą internauci. Czy tak się stanie wszystko na to wskazuje. Co do planów na przyszłość panowie nie chcą się zamykać na jeden gatunek muzyczny jednak jak na razie szukają pomysłów na nowe utwory. Jedno jest pewne kolejne utwory chcą wnieść na wyższy poziom.

Zobaczcie premierowy utwór i dajcie znać jak wam się podoba

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *