Mała Czarna szykuje nowość

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
29
Wyświetleń

Monika Gładysz to wokalistka disco polo występująca pod pseudonimem Mała Czarna. Piękna i dość filigranowa artystka znana z produkcji “A Ty wolisz jego” i “Szalona dziewczyna”.


Pseudonim wywodzi się jeszcze z czasów szkolnych Moniki, tak mówili na Nią w liceum. Rzeczywiście jest niskiego wzrostu i wyróżnia się ciemną karnacją i włosami, których nigdy nie farbowała. Z muzyką jest związana od najmłodszych lat.

Przygoda z muzyką zaczęła się w życiu Małej Czarnej jeszcze w okresie szkoły podstawowej, gdzie śpiewała w chórach szkolnych, oraz należała do wokalnego zespołu ludowego. W 2017 roku wydała swój pierwszy singiel “Szalona dziewczyna”, a rok później ukazała się piosenka ,,A Ty wolisz jego”.

W tym roku premiera nowego singla ,,Kura domowa” planowana jest na wrzesień i ukaże się na kanale YouTube – Disco Polo Lajf. Jak sam tytuł wskazuje, piosenka będzie opowiadała historię pewnej zbuntowanej Pani domu.

Na więcej musicie poczekać do premiery! ,,Piosenka jest wesoła i energetyczna”-dodaje wokalistka. Monika zapytana dlaczego akurat wybrała ten styl muzyki odpowiedziała

“śpiewam disco polo ponieważ ten nurt muzyki jest prosty w przekazie i niejednokrotnie poprawia humor”

Mała Czarna chce zarażać ludzi pozytywną energią.  Zapytana o plany na przyszłość odpowiedziała jednoznacznie

,,Czas pokaże, trzeba żyć tu i teraz!”.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *