Marcin Goździewicz w stylistyce z lat 20. Fani jednoznacznie twierdzą “Wyglądasz jak Al Pacino”!!!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
200
Wyświetleń

To pierwsza premiera od Ben Vito w 2021 roku. Wokalista już zapowiedział, że szykuje kolejne nowości. Czyżby ten rok należał właśnie do niego?

Świetne stylizacje rodem z lat 20 i niebanalny pomysł na scenariusz może namieszać w branży disco polo. Marcin Goździewicz kolejny raz postanowił zaskoczyć swoich fanów. To, że Jego teledyski różnią się od tych oglądanych na co dzień wiemy, od dawna ale to co teraz przygotował wgniecie was w fotel.

Marcin wspólnie z Przemkiem z ekipy PNmedia postanowili przenieść nas do lat 20-tych ubiegłego wieku. Na szczególną uwagę zasługuje obraz, gdzie wokalista wygląda niczym gangster.

A to nie wszystko na parkiecie ujrzymy tańczące eleganckie damy z szykownymi gentlemanami i wiele zwrotów akcji. Jak myślicie czy “Bonanza” będzie zachowana w klimacie gangsterów, czy to tylko tak wygląda. Być może panowie kolejny raz zaskoczą wszystkich? Ponieważ nie znamy jeszcze daty premiery Ben Vito podzielimy się z Wami kilkoma fotkami z planu. Koniecznie dajcie znać co myślicie, czyżby szykował się hit 2021 roku?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *