Mr. Fun twórca utworów “Słodka wariatka” i “Ty bądź” powraca z nowym utworem. Zobaczcie go własnie teraz

Share on facebook
Share on twitter
104
Udostępnień
144
Wyświetleń

Czy “Odlotowa” porwie do tańca internautów?

Mr.Fun to młody i utalentowany wokalista Michał Szczepański. Muzyka tak naprawdę w Jego duszy istnieje od zawsze. Już jako kilkunastoletni chłopak zaczął śpiewać na różnego rodzaju imprezach. Wcześniej występował pod pseudonimem KOLAQ i już wtedy wiele osób zachwycało się jego wokalem. Postanowił więc spróbować swoich sił w popularnym programie Disco Star dwukrotnie przechodząc kolejne etapy. Wtedy też zaczęła się jego przygoda z muzyką disco polo.

Od tamtego czasu wspólnie z Robertem Kruszewskim tworzy swoje autorskie kawałki. “Słodka wariatka” i “Ty bądź” to jak na razie dwie produkcje. Kilka dni temu światło dzienne ujrzała kolejna premierowa piosenka “Odlotowa”. Utwór zachowany w klubowym klimacie świetnie sprawdzi się na niejednej imprezie. Dlatego też teledysk do tej piosenki został nagrany w znanym Wam klubie Magnes we Wtórku.

Czy dzięki Odlotowej Michał ma szansę zaistnieć na scenie muzycznej i zapaść w pamięć słuchaczom? bardzo możliwe. Zapraszamy was do obejrzenia teledysku na łamach naszego portalu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *