Mr.Sebii “Czy Kochać To Za Mało”. Właśnie trwają prace nad najnowszym teledyskiem – mamy zdjęcia!!!

Share on facebook
Share on twitter
58
Udostępnień
93
Wyświetleń

Jak myślicie czym tym razem zaskoczy nas Mr.Sebii?

Sebastian Zys wokalista znany z utworów “Cipuleńka”, “Nie szukaj mnie”, czy “Słodka Dorotka” właśnie zakończył pracę nad kolejnym utworem. “Czy kochać to za mało” to najnowsza propozycja Mr.Sebii-ego do której kręcony jest właśnie teledysk. Co ważne zostanie on wydany przez legendarna firmę Omega Music, która od wielu lat związana jest z branża disco polo. Na ich zlecenie realizacją teledysku zajmuje się firma zrobmyklip.pl.

Fabuła teledysku opowiada o parze w którą role wcielą się Wiktoria i Sebastian. Podczas co weekendowej imprezy w przerwach między koncertami dochodzi do kłótni i rozstania głównych bohaterów. Wiktoria wychodzi zostawiając Sebastiana, następnie ten zasypia. W śnie przenosi się do gorącej Hiszpanii, gdzie poznaje piękną i zjawiskową Hiszpankę. Kobietę o niespotykanej urodzie i imieniu – Indiana. Wszystko wydaje się dość realne do momentu, gdy Sebastian otwiera oczy i zdaje sobie sprawę, że to wszystko to tylko sen. Nie chcemy jednak zdradzać wam wszystkich szczegółów dotyczących teledysku, resztę zobaczycie w dniu premiery.

Wszystko wskazuje na to, że możemy się spodziewać całkiem niezłego hitu. Zdjęcia do teledysku kręcone w wielu miejscach sprawią, że klip będzie różnorodny i ciekawy z dynamiczną akcją. Premierę piosenki zaplanowano na koniec marca. Wtedy też zobaczycie making of z planu, na którym obecny był również Marcin Kotyński z ekipą Disco Polo Music.

Redakcja Disco Portalu ma dla was kilka niepublikowanych zdjęć z planu. Zobaczcie je razem z nami

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *