Muzyczna niespodzianka od zespołu Chorus. Odświeżona wersja jednego z najbardziej znanych utworów trafiła do sieci

Share on facebook
Share on twitter
43
Udostępnień
703
Wyświetleń

I tu nasuwa się pytanie, która wersja utworu podoba wam się bardziej?

Zespół Chorus to prawdziwa legenda wśród zespołów disco polo. Jego korzenie sięgają początków muzyki disco polo kiedy to jeszcze nazywano ją muzyka chodnikową. Występ na „Wielkiej Gali Piosenki Chodnikowej” w warszawskiej Sali Kongresowej zapoczątkował pasmo sukcesów. Kolejne osiągnięcia to trasy koncertowe w całej Polsce oraz występ na balu organizowanym przez prof. Religę w Wiedniu, gdzie na jednej scenie zagrali z takimi zespołami jak VOX, Alex Band, Universe.

Mimo, iż skład grupy wciąż ulegał zmianie do dziś dzień zostali w nim Jerzy Madej i Piotr Maciszewski. Na swoim koncie grupa Chorus ma sześć kaset i płytę z największymi przebojami, wiele koncertów w kraju i zagranicą oraz Złotą Płytę. Najpopularniejsze piosenki zespołu to: “Riki tiki”, “Gonzalez”, “Szumi las”, “Angelina”, “Zabawa”, “Ania”, “Piosenka”.

Właśnie dziś do sieci trafił ich jeden z największych hitów “Riki Tiki” w wersji 2020. Odświeżona aranżacja nadaje utworowi nowocześniejszego brzmienia. Lecz czy taka wersja przypadnie do gustu prawdziwym fanom muzyki disco polo? Ostatnio dość często gwiazdy disco polo sięgają po swoje dawne utwory by wydać jej w nowszej wersji. Czy i tym razem się sprawdzi? Zobaczcie sami i koniecznie dajcie znać która wersja podoba wam się bardziej.

Zobacz również Etna gotuje

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *