“Na rudo” w klimacie lat 80’s. Ostatni utwór Macieja Smolińskiego doczekał się remixu.

Share on facebook
Share on twitter
10
Udostępnień
157
Wyświetleń

Czy taka wersja spodoba się fanom wokalisty.

Maciej Smoliński należy do grona przystojnych i niezwykle utalentowanych wokalistów disco polo. Od ponad 8 lat prowadził programy telewizyjne w najpopularniejsze stacji muzycznej Polo tv. A teraz sam został wokalistą i zaskakuje fanów muzyki tanecznej kolejnymi hitami.

Na swoim koncie ma chociażby duety ze swoją sceniczną przyjaciółka Agnieszką Drewniecką Exaited. To właśnie od wspólnych produkcji tak naprawdę zaczęła się jego przygoda jako wokalisty. Kolejne utwory były już solowymi projektami i tak rok temu mieliśmy okazje usłyszeć numer “Ile bym Dał”. Który aktualnie na swoim koncie ma ponad 3 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Pięć miesięcy temu Maciej kolejny raz zaskoczył swoich fanów publikując kolejny ze swoich numerów “Na rudo”. Teledysk został nagrany w jego ukochanym Edynburgu. Wokalista zachwycił się miastem kilka lat temu podczas jednej z tras disco polo i postanowił to wykorzystać.

Dziś do sieci trafił pierwszy remix w stylu lat 80’s. Za jego realizację odpowiada Łukasz Gibski lider i wokalista grupy muzycznej Stereo. To właśnie spod jego ręki “Na rudo” dostało nowe życie.

Lata 80. to okres wielu przełomów . To właśnie wtedy narodziło się słynne disco polo. Do muzyki wprowadzono syntezatory, a słuchacze mogli zacząć odbierać swoje ulubione przeboje dzięki udogodnieniom w postaci walkmanów i magnetofonów kasetowych. Panowie jak widać dali nam okazję byśmy cofnęli się do początku muzyki disco polo i jeszcze raz poczuli ten klimat. Co ciekawe Maciej i Phil Glowskey PnMedia postanowili stworzyć do nowej wersji zobrazować też teledysk.

A wam jak się podoba ta wersja “Na rudo”, być może jeszcze nie mieliście okazji jej usłyszeć zapraszamy wam teraz.

Zobacz również Formacja Nokaut znów zaskakuje

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *