Na tę informację czekał świat!!! Kwestia 07 pracuje nad nowym kawałkiem. Czy to będzie kolejna milionowa produkcja?

Share on facebook
Share on twitter
5
Udostępnień
28
Wyświetleń

“Toksyna” ogarnęła internet w zastraszającym tempie czy i tym razem tak będzie?

Kwestia 07 to nowa formacja na białostockiej scenie muzycznej. Mimo, że na rynku muzycznym są już od 2014 roku to dzięki “Toskynie” dali się poznać szerszej publiczności. Ich utwór w wersji audio właśnie przekroczył 12 mln wyświetleń, natomiast niedawno powstały teledysk również zdobywa miliony.

Chłopaki wyróżniają się od klasycznego disco polo. Ich produkcję to pomieszanie tanecznych brzmień i klasycznego rapu. Mówią wprost, że tworzą coś swojego nie chcą się do nikogo upodobniać i to się ceni. Jak widać takie podejście się sprawdza, a Kwestia 07 wchodzi na szczyt.

Jak widać panowie idą za ciosem i mimo problemów z panującym koronawirusem pracują nad kolejnym utworem pt “Lato”. Czyżby u nich wakacyjny czas przyszedł zdecydowanie szybciej, a najnowsza produkcja stanie się hymnem tych wakacji? Przekonamy się już 8 maja wtedy to odbędzie się oficjalna premiera singla.

Czekamy cierpliwie, a wy zobaczcie co was czeka niebawem

Zapowiedź – LATO

Czekacie na nowy numer ❓ Łapcie małą zajaweczkę ❗Nasze "LATO" szybciej niż kaledarzowe 🤩Zapisujcie się na premierę, która odbędzie się 8 maja. W momencie publikacji utwór wskoczy do waszej biblioteki na Spotify 🎹🎼🎧🤩http://www.smarturl.it/Kwestia07LatoSawMusic Management ZPR Muzyka

Opublikowany przez Kwestia 07 Sobota, 2 maja 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *