Najnowszy utwór zespołu Akces z muzyczną dedykacją dla wszystkich par młodych.

Share on facebook
Share on twitter
25
Udostępnień
223
Wyświetleń

Zespół ,, AKCES” wywodzi się z małej miejscowości Nowy Ratyniec i od 1995 roku z powodzeniem bawią gości na różnych imprezach. Przez te kilkanaście lat zdobyli tak duże doświadczenie, że dzięki temu od 2013 roku realizują swoje własne klipy. Można je zobaczyć w internecie, a także popularnych stacjach telewizyjnych. W skład zespołu wchodzą : Marek, Tomek i Krzysiek Grzymała. Ostatnia z ich premier “Jesteś” osiągnęła 3,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube.

Do sieci właśnie trafił najnowszy utwór zespołu pt.”Wesele”. Panowie dedykują go wszystkim parom, które z powodu epidemii są zmuszone przekładać swoje wymarzone wesela. Niestety panujący koronawirus pokrzyżował plany w organizacji wesel i jak na razie nie ma informacji o konkretnej dacie powrotu tego typu imprez. Dlatego też Akces zdecydował się chodź tak umilić parom ten trudny czas, podnieść ich na duchu.

Zachęcamy Was do oglądania nowej propozycji muzycznej od grupy Akces pod tytułem „Wesele”. Na pewno ten melodyjny i taneczny utwór zagości na niejednej imprezie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *