Nie okiem znani z nową produkcją pt. “Roma” !!!. Czy cygańskie rytmy to ich sposób na sukces tego utworu?

Share on facebook
Share on twitter
13
Udostępnień
15
Wyświetleń

“Roma” to zupełnie coś innego. Zobaczcie nowość właśnie teraz

Nie okiem znani to grupa mężczyzn występujących w maskach. Ich największym sukcesem jest to, że w półtora miesiąca zdobyli ponad pół miliona fanów, ale pozostają incognito. Powód zakrywania twarzy jest jeden chcą być rozpoznawalni ze swych produkcji, a nie ze swoich twarzy. Ich utwory zna chyba każdy “Urlop na żądanie”, “Zaniedbana” podbijają listy przebojów w szybkim czasie.

Teraz przyszedł czas na coś zupełnie innego, coś różniącego się stylem od poprzednich numerów. Tym razem postawili na rytmy cygańskie stąd też tytuł utworu “Roma”. Klip do piosenki jest wręcz kolorowy, zespół do współpracy zaprosił wiele osób m.in Teatr Bohemę, Fight Gym, oraz byłego prowadzącego program Impreza na maxa” – DJ Sebi’ego. Co ciekawe i chyba najważniejsze po raz pierwszy zobaczymy chłopaków nie w białych maskach jak dotychczas ale w złotych. Skąd pomysł na taki kolor? inspiracją byli cyganie kojarzący się ludziom ze złotem.

Czy tym utworem zespół Nie Okiem Znani powtórzy sukces “Urlopu na żądanie”? Czy to jest ich sposób na sukces? Po komentarzach możemy jedynie powiedzieć, że utwór już znalazł grono odbiorców jak będzie dalej przekonamy się za kilka dni.

Zobacz również Wokalista disco polo szykuję niespodziankę dla swoich fanów

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *