“No i stało się” wokalista disco polo kolejny raz zaskoczył swoich fanów. Czym jeszcze zaskoczy nas Ben Vito?

Share on facebook
Share on twitter
17
Udostępnień
101
Wyświetleń

Z miesiąca na miesiąc Ben Vito wciąż pozytywnie zaskakuje swoich fanów !!!

Kilka dni temu w sieci pojawiła się kolejna świetna produkcja Ben Vito. Średnio co dwa miesiące Marcin wypuszcza nowość. Na koncie zespołu jest już kilkanaście utworów, a wokalista pokusił się o wydanie swojej pierwszej płyty. Znajdziemy na niej wszystkie dotychczasowe przeboje, które ujrzały światło dzienne.

Tym razem Marcin postawił na klimat zupełnie odbiegający od poprzednich produkcji. Połączenie biesiady, folku i nowoczesnych brzmień świetnie zagrało czego efektem jest utwór “No i stało się”. Pomimo, że Ben Vito przyzwyczaił swoich fanów do zupełnie innych brzmień premierowa piosenka przyjęła się również świetnie. Świadczą o tym chociażby komentarze pojawiające się w serwisie YouTube. Za realizację teledysku odpowiada oczywiście niezawodna ekipa PnMedia, która świetnie odzwierciedliła klimat utworu.

Co ciekawe kilka dni po premierze utworu Marcin już nagrywał kolejne dwa klipy na które każe nam trochę poczekać, ale jest na co. Zobaczcie utwór na naszym portalu i dajcie znać jak wam się podoba.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *