Nowa twarz w branży Disco Polo. Czy Star Boy sięgnie gwiazd?!

Share on facebook
Share on twitter
0
Udostępnień
582
Wyświetleń

Już niebawem premierowy singiel Gwiezdnego Chłopaka!!!

Dziś przedstawimy Wam nową twarz w branży Disco Polo Rafała Rawskiego. To utalentowany wokalista, który postanowił założyć własny zespół o nazwie Gwiezdny Chłopak. Obecnie nazwa została zmieniona na Star Boy i to pod tym pseudonimem usłyszycie premierowe utwory Rafała.

Zespół powstał w 2019 roku, a inspiracją do powstania Gwiezdnego Chłopaka była piosenką, którą wokalista skomponował sam pt. “Gwiazdeczka”. Rafał już od najmłodszych lat marzył by swoje dorosłe plany na życie związać z muzyką. Już jako młody chłopak uczęszczający jeszcze do szkoły podstawowej brał udział we wszelkiego rodzaju konkursach muzycznych. Efektem czego było wiele nagród, które do dziś przypominają mu dziecięce marzenia.

Jednym z większych osiągnięć zespołu było zakwalifikowanie się do IV edycji Przeglądu Młodych Talentów. Podczas jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w stolicy organizowanego z okazji 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 Star Boy wystąpił obok trzech innych gwiazd disco polo. Mimo braku wygranej panująca atmosfera i reakcję widowni utwierdziły Go w przekonaniu, żeby dalej tworzyć kolejne utwory.

Rafał właśnie pracuje nad kolejnymi nowościami. Kilka dni temu gościł w Atlantix Studio by dopracować i nagrać wokale do “Gwiazdeczki” i premierowego utworu, którego tytułu jeszcze Wam nie zdradzimy. Czy wokalista zaskoczy wszystkich i sięgnie gwiazd ? Dowiemy się już jesienią wtedy też napiszemy wam nad czym dokładnie pracuje Star Boy.

Hey Hey 👋 Dzisiaj w studio Atlantix nowy gość ⭐ "Gwiezdny chłopak" ⭐. Szykujemy dla was coś naprawdę fajnego niebawem dowiecie się więcej 👍👍👍

Opublikowany przez Atlantix studio Sobota, 25 lipca 2020
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *