Nowa twarz w branży disco polo!!! Kim jest tajemnicza Beathris?

Share on facebook
Share on twitter
600
Udostępnień
1,4k
Wyświetleń

Chodź z muzyką związana jest od bardzo dawna to od kilku miesięcy próbuje swoich sił w świecie disco polo. O kim mowa?

Beata Beathris Jastrzębska to piękna i utalentowana kobieta o wielu twarzach i talentach. Tancerka, fotografka , artystka i co najważniejsze góralka kochająca śpiew całym sercem. Ale to nie wszystko Beata jest również ambasadorką prestiżowej firmy modowej w Polsce ( Lattore ) oraz ambasadorką pracowni artystycznej MariKo Design.pl. Swoją dobrą energią zaraża każdego, dlatego wokół siebie ma wiele przyjaciół m.in Wacława Cieślika występującego pod pseudonimem Kordian.

Jako, że muzyka od dawna gości w Jej życiu postanowiła spełnić swoje marzenia. W 2019 roku stanęła na scenie występując w duecie ze znanym artystą wykonując piosenki szlagierowe. Jednak w głowie wciąż tliła się myśl by zacząć własną karierę solową i tak własnie powstała Beathris. Początkowo miała być to muzyka typowo folkowa, którą wokalistka uwielbia jednak otworzyła się i na inne gatunki disco polo i polo dance.

Jako, że niejednokrotnie współpracowała z telewizją TVN jako prezenterka i aktorka przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Co możemy zauważyć w Jej najnowszych utworze “Bieszczadzkie Sny”. Na swoim koncie ma również utwór “Symfonia serc”, który znalazł dużą grupę odbiorców.

Zobaczcie sami najnowszy utwór artystki i dajcie znać jak wam się podoba

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *