Nowa twarz w świecie disco polo! Kim jest tajemnicza wokalistka ukrywająca się pod pseudonimem Un Poca Loca?

Share on facebook
Share on twitter
40
Udostępnień
380
Wyświetleń

Kilka dni temu do sieci trafił Jej debiutancki utwór “Piątek. Czy Un Poca Loca zawojuje scenę muzyczną?

Un Poca Loca w wolnym tłumaczeniu “trochę szalona” to nowy projekt muzyczny na czele, którego stoi niezwykle utalentowana Ola. Rozważna/ostrożna ale momentami też i szalona. Jako, że od dziecka uwielbiała śpiewać postanowiła swoim talentem podzielić się z innymi. Dlaczego postawiła na ten właśnie rodzaj muzyki. A to dlatego, że disco polo wprawia ją od zawsze w dobry nastrój. Swoją pozytywną energią chce dzielić się ze słuchaczami. Jak sama mówi” stworzenie czegoś własnego było kwestią czasu”. I o to jest Jej pierwszy debiutancki utwór własnie trafił do sieci.

Singiel “piątek” opowiada nie tylko o dobrej imprezie i sposobie na odreagowanie po ciężkim tygodniu pracy, ale i o miłości. To swego rodzaju potwierdzenie, że to piękne uczucie możesz znaleźć wszędzie bez względu na okoliczności. Piosenka jest w sama sobie przyjemna, a tekst łatwo wpada w ucho. Wokal Oli świetnie współgra z mocno energiczną aranżacją. Pozytywne komentarze pod teledyskiem wróżą wokalistce dobry początek.

A co dalej? Palny na przyszłość są takie, że Ola planuje już kolejne utwory co prawda historia z wirusem trochę krzyżuje plany lecz nie martwcie się niebawem usłyszycie kolejną nowość. Pełna głowa pomysłów i szuflada tekstów musi zostać wykorzystana.

Dajcie znać jak wam się podoba “Piątek”

Zobacz również Wokalista zespołu After Party przygotował dla fanów niespodziankę

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *