Nowa twarz w disco polo. Premierowy singiel Ilony Kurdziel już dostępny. Słyszeliście go już?

Share on facebook
Share on twitter
358
Udostępnień
749
Wyświetleń

Nowy kobiecy głos na scenie disco polo. Kim jest Ilona Kurdziel?

W świecie disco polo pojawiła się nowa wokalistka Ilona Krudziel. Młoda i jakże zdolna artystka dała nam się poznać dzięki udziału w programie Disco Star. Jako jedna z półfinalistek już wtedy zainteresowała swoją osobą szerokie grono odbiorców. Jednak to nie jedyne osiągniecie Ilony, brała udział w różnego rodzaju konkursach i imprezach muzycznych. W maju ubiegłego roku wzięła również udział w reaktywowanym programie “Szansa na sukces”. Obdarzona charakterystyczną, rockową barwą głosu zaśpiewała utwór zespołu Kombii pt. „Ślad”.

Teraz postanowiła spróbować swoich sił wydając swój pierwszy debiutancki singiel pt “Chce mieć nas dwie”. Pozytywne komentarze, pojawiające się pod teledyskiem świadczą o tym, iż utwór przypadł do gustu słuchaczom. “Do przodu! Pierwsze koty za płoty”, “Numer petarda i mega głos”, ” Brnij do przodu a wróżę mega przyszłość” takie opinie na pewno dodadzą Ilonie pewności siebie i potwierdzenia, że podjęła słuszną decyzję by swoja przyszłość związać z muzyką.

Czy wokalistka ma szansę zaistnieć na scenie muzycznej? Z takim głosem i wyglądem zdecydowanie mówimy tak. A tymczasem zapraszamy was do obejrzenia teledysku na łamach naszego portalu. Szykujcie się Ilona zapowiedziała, że w tym roku usłyszycie kolejne numery.

Zobacz również Jorrgus nie zwalnia tempa trwają prace nad nowym utworem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *