“Od maleńkości przyzwyczajam. Co ma być to będzie!” Uwielbiany wokalista disco polo każdą wolną chwilę spędza ze swoim synkiem

Share on facebook
Share on twitter
9
Udostępnień
131
Wyświetleń

To nie zwykle wzruszający obrazek czy Sylwek doczeka się następcy czas pokażę.

Gdy 6 miesięcy temu Sylwester Gazda lider zespołu Power Play został ojcem Jego świat diametralnie się zmienił. Bardzo chętnie opiekuję się synem co widać na zdjęciach dodawanych przez wokalistę. Sylwek przyznaje jednak, że jego nowa rola wymagała od niego innego trybu pracy. Chodź ciągłe wyjazdy związane z koncertami nie ułatwiają opieki nad synem, artysta każdą wolną chwilę poświęca Olusiowi.

Więź miedzy ojcem a synem to bardzo ważna relacja w życiu każdego z nich. Dla chłopca to tato zawsze jest wzorem do naśladowania. Nie raz słyszy się jak mały chłopiec zapytany “Kim chciał byś być w przyszłości?” odpowiada”chciałbym być jak mój tatuś”. Na takie słowa na pewno czeka każdy ojciec. Jak widać Sylwek dba o dobrą relację ze swoim pierworodnym. Już od pierwszych dni życia wokalista zabierał Go do studia by oswajać Olusia z muzyką. Dziś maluszek ma już pół roku i wciąż towarzyszy artyście w studio.

Sylwek jak każdy ojciec chciał by, żeby syn poszedł w Jego ślady lecz zdecydowanie nie będzie naciskał na karierę Olka. “Od maleńkości przyzwyczajam. Co ma być to będzie!” słowa te potwierdzają nasze przypuszczenia. Teraz na pewno Aleksander jako większy chłopczyk przejawia większe zainteresowanie tym co się dzieję w studiu. Być może kiedyś zasiądzie na fotelu swojego taty i stworzy coś naprawdę fajnego.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *