Ogromny sukces wokalisty disco polo. Ciężka praca i zmiana stylu życiu przynoszą oczekiwane efekty.

Share on facebook
Share on twitter
7
Udostępnień
69
Wyświetleń

Wokalista disco polo ciężką pracą osiągnął wyznaczony sobie cel.

Piotr Koczocik to w branży disco polo jeden z najpopularniejszych wokalistów tej branży muzycznej. W ostatnim czasie Joker postanowił zmienić coś w swoim życiu. Od kilku miesięcy postawił na większą aktywność sportową oraz zbilansowanej diety.

Skąd ten pomysł u wokalisty? Chyba oczywiste jest, że każdy mężczyzna przy tak pięknej kobiecie jak jest jego żona Beata chce wyglądać idealnie. Godne uwagi jest również to, iż mimo że dla Beaty jej mąż i tak wygląda świetnie wspiera go w dążeniu do celu.

Jak się okazało efekty pojawiły się szybciej niż się spodziewano. Piotr na swoim profilu społecznościowym podzielił się z fanami zdjęciem na którym widać ogromną zmianę.

Często wstawiam jakieś zdjęcia z biegania, jakieś zdrowe jedzenie . Czas i pora wstawić zdjęcie które pokazuje pierwsze -20kg . Jeszcze dużo drogi przede mną ale dam radę 👍🏻Miłego popołudnia 😉

Opublikowany przez Piotra Koczocika Środa, 25 marca 2020

To ogromny sukces wiążący się z wieloma wyrzeczeniami i jakże silną wolą. Ale jak widać Joker jest wytrwały w dążeniu do wyznaczonego celu. Życzymy Piotrkowi jeszcze większych sukcesów i czekamy na kolejne efekty.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *