“Ona by tak chciała” od dziś hymnem dzieci chorych na nowotwór. 16 latek chce dać siłę innym do walki!!!

Share on facebook
Share on twitter
27
Udostępnień
32
Wyświetleń

Chory na nowotwór 16 latek stworzył swoją wersję “Ona by tak chciała”.

Mateusz młody 16 letni chłopak walczący z nowotworem postanowił robić coś dla innych. Zrobił coś czego chyba nikt się nie spodziewał – nagrał swoją własną wersję “Ona by tak chciała”. Jest to hymn dla wszystkich chorujących walczących z tą wredną chorobą jaką jest nowotwór.

“Tak, siedzę na onkologii, po, nie wiem, dziesięciu chemiach. Ta piosenka jest dla was, którzy w takich chwilach tracą wiarę”. Słowa te śpiewa w teledysku młody chłopak, leżąc na swoim szpitalnym łóżku. Mimo, że jego życie zmieniło się o 180 stopni wierzy, że da radę. Swoim optymizmem chce zarazić wszystkich, którzy jak Michał walczą z chorobą onkologiczną.

Marzenie chłopca pomogli spełnić ratownicy medyczni, których poznał na oddziale w Rzeszowie. Było o nich głośno za sprawą “Serce piko”, przeróbki “Despacito”. Ich wersja nosi tytuł “Ona by tak chciała bym był zdrowy”. Na swoim konice ma już ponad milion wyświetleń mamy nadzieje, że to nie koniec.

Zobaczcie sami ten jakże wzruszający i pełen emocji teledysk.

Gdyby ktoś chciał pomoc temu młodemu chłopcu na pomagam.pl zorganizowana jest składka dla Michała link poniżej https://pomagam.pl/strzel-piataka

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *