Piękni i Młodzi w nowym składzie. Nowy utwór “Bez Siebie” pod ostrzałem krytyki

Share on facebook
Share on twitter
430
Udostępnień
936
Wyświetleń

Nowy utwór w nowym składzie spotyka się z negatywnymi komentarzami. Czyżby ostatnie zawirowania, aż tak wpłynęły na popularność zespołu?

Kilka tygodni temu cała branża disco polo żyła aferą wśród zespołu Piękni i Młodzi. Nagła decyzja o wyrzuceniu Dawida z zespołu, nie spodobała się mnóstwo osobom. Chwila ciszy i pojawił się nowy wokalista. Zespół koncertował w nowym składzie jednak wiele osób nie jest w stanie przyjąć do wiadomości tej zmiany. Pomysłem na to by przekonać do siebie słuchaczy, było wydanie nowej piosenki.

“Bez Ciebie” bo taki tytuł nosi najnowsza propozycja PiM niestety spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami. Pomimo swojej popularności oglądalność w serwisie YouTube diametralnie spadła. To,że utwór zajmuje obecnie 13 miejsce na karcie najchętniej odtwarzanych teledysków w żaden sposób nie przekłada się to na ilość wyświetleń. Niestety liczba tych złych komentarzy, przewyższa te dobre. Czy to znaczy, że zespół przez ostatnie zawirowania traci popularność?

Czy najnowszy utwór zespołu Piękni i Młodzi jest, aż tak kiepski? Czyżby ilość negatywnych komentarzy i łapek w dół spowodowana jest zajściem które miało miejsce na początku roku. Być może z czasem to wszystko ucichnie, a zespół odzyska dobre imię czas pokaże.

A wy co sądzicie na temat premierowej piosenki?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *