Pierwszy rok za nimi!!! Co przyniosą kolejne lata tego nikt nie wie. Miłość kwitnie, a to najważniejsze

Share on facebook
Share on twitter
9
Udostępnień
313
Wyświetleń

“Spadłaś mi chyba z nieba – poważnie, Mówili – Ona serce twe skradnie” I skradła!” tak na swoim Instagramie pisze Dawid Narożny.

Gdy rok temu internet obiegła wieść, że Dawid Narożny i Magdalena Narożna biorą rozwód fani byli wstrząśnięci. Mimo, iż zapewniali wszystkich, że ich rozstanie nie będzie miało wpływu na życie zawodowe stało się inaczej. Przykre sytuacje niestety zabrnęły za daleko co odbiło się na wizerunku zespołu Piękni i Młodzi.

Zanim jeszcze oficjalnie przestali być małżeństwem Dawid poznał Joasię. Po rozwodzie Dawid i Asia oficjalnie rozpoczęli nowy rozdział w życiu. Para często udziela się w mediach społecznościowych dzięki temu możemy zobaczyć jacy są szczęśliwi. Dawid zaczyna karierę solową, a Asia nie przestaje Go w tym wspierać. Chodź w ostatnim czasie media spekulowały o ich rozstaniu dziś wiemy, że to tylko plotka. Ich miłość rozkwita z dnia na dzień.

Wczoraj para miała kolejny powód do świętowania rocznicę poznania się. Oczywiście faktem tym podzielili się z fanami na Instagramie. Słowa jakie napisał Dawid są wzruszające “Dokładnie dziś mija rok jak poznałem Moją Asię!. Kochanie życzę nam kolejnych lat w miłości i spokoju to dzięki Niej jestem po prostu szczęśliwy. “Spadłaś mi chyba z nieba – poważnie Mówili – Ona serce twe skradnie” I skradła!;) Kocham Cię!“. Szczęście, aż od was bije kochani oby tak dalej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+

Masz newsa? Napisz do redakcji:

RelatedPosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *